Zabudowa szklana
507 733 003
Masz pytania?
Zadzwoń
 • MadarGlass
  Ekspert w dziedzinie realizacji ze szkła  realizacje
 • MadarGlass
  Drzwi szklane - estetyka, nowoczesność i bezpieczeństwo  realizacje
 • MadarGlass
  Szkło lakierowane do kuchni w ponad 1000 kolorach z próbnika  realizacje
 • MadarGlass
  Szkło lakierowane i hartowane - Szerokie możliwości zastosowania w łazience  realizacje
 • MadarGlass
  Oryginalne drzwi szklane dla Twojego biura czy domu  realizacje
 • MadarGlass
  Kabiny prysznicowe na wymiar  realizacje

Zabudowy szklane

Wychodząšc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy również zamówienia na zabudowy szklane do biur, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej (aptek, sklepów, salonów kosmetycznych).

Zabudowy szklane wykonujemy w systemie bezramowym, jak również w listwach szklenia stałego z użyciem okuć wykonanych ze stali kwasoodpornej.

 

Zabudowy szklane

Szkło może być wykorzystywane na wiele różnych sposobów, zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach firmowych i w obiektach użyteczności publicznej. Firma Madar Glass wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich obecnych i potencjalnych klientów, realizuje również zamówienia na zabudowy szklane. Możemy wykonać dla Państwa zabudowy ze szkła dedykowane do mieszkań, biur i innych obiektów, takich jak kawiarnie, apteki, sklepy, restauracje czy salony kosmetyczne. Wszędzie tam, gdzie szkło można wykorzystać jako funkcjonalną i estetyczną zabudowę, możemy ją dla Państwa stworzyć, zgodnie z otrzymanym projektem lub wskazówkami.
Wszystkie zabudowy szklane, jakie wykonujemy, są osadzone w systemie bezramowym, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu. Możemy wykonać zabudowę szklaną w listwach szklenia stałego, z użyciem okuć wykonanych ze stali kwasoodpornej. Odpowiednio wykonane przeszklenie będzie bezpieczne i trwałe. Jesteśmy gotowi wykonać nawet najbardziej fantazyjne projekty zabudów szklanych.